Sklep SEO - TOP 10

Usługi PREMIUM wspierające pozycjonowanie!

SKLEP SEO - POZYCJONOWANIE PREMIUM

sklep pozycjonowanie

Naszą misją jest dostarczenie Ci kompleksowej wiedzy oraz gotowych produktów pozwalających na skuteczne pozycjonowanie stron www.

Dlatego nasz zespół stale monitoruje najnowsze trendy SEO i SEM oraz dostosowuje oferowane produkty, tak aby były one w pełni bezpieczne i jednocześnie zapewniały Ci satysfakcjonujący wzrosty pozycji w wyszukiwarkach.

Niezależnie, czy jesteś doświadczonym pozycjonerem, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z marketingiem internetowym - w naszym Sklepie SEO z pewnością znajdziesz rozwiązania, które pozwolą Ci osiągnąć TOP10 w Google.

Jako jedyni w Polsce dajemy Ci dostęp do usług zwyczajowo zarezerwowanych dla dużych agencji SEO. Co to oznacza dla Ciebie? To, że trafiłeś we właściwe miejsce! Gdzie dzięki gotowym produktom mozesz zaoszczędzić bardzo dużo czasu i pieniędzy.

Co więcej, tak podzieliliśmy nasze produkty aby nadawały się one do pozycjonowania zarówno młodych jak i dojrzałych stron www. W zależności więc od wieku swojej domeny możesz wybrać mniejszy lub większy pakiet linków.

A jeżeli chcesz wiedzieć co wpływa na pozycje twojej strony i jeszcze szybciej wypozycjonować swoją stronę skorzystaj z kursu pozycjonowania online. Jest to kurs dla kazdego, a nie dla informatyków! Niezależnie od twojej wiedzy technicznej zrozumiesz jak to jest, że strona znajduje się wysoko lub nie. Dodatkowo podpowiemy Ci jak zbudować skuteczną i bezpieczną strategię, która wyniesie Cię do TOP10 Google!

Który produkt wybrać?

 • Piramidy linków - Skarb pozycjonowania +

  Piramidy linków SEO są najbezpieczniejszym i najskuteczniejszym produktem wspierającym pozycjonowanie. Czasy się zmieniają, tak jak algorytmy Google. Dziś, lepiej jest posiadać kilkadziesiąt linków wysokiej jakości niż kilka tysięcy z farm linków. Siła piramid SEO wynika z ich struktury. Do pozycjonowanej strony kierują linki z kilkudziesięciu / stu kilkudziesięciu stron wysokiej jakości (z unikatowymi tekstami). Do tych stron z kolei, linkuje kilkaset innych stron, do których kierują dodatkowe linki z ostatniego kręgu. A wszystko to jest dodatkowo wspierane przez linki w Social Media, profile Web 2.0, Wiki.
 • Linki, komentarze i polubienia z Social Media +

  Facebook, Google+ i Twitter stanowią ważne źródło poleceń i opinii na temat twojej działalności. Twoi klienci szukają na portalach społecznościowych opinii o twoich produktach, sprawdzają rekomendacje i wiarygodność twojej firmy. Zdobywanie zaangażowanych użytkowników jest niezwykle trudne, dlatego warto wesprzeć się profesjonalnymi usługami. W ramach produktów Social Media możemy: polubić twoje posty, polecać twoją stronę, wpisać komentarze wychwalające twoje produkty i usługi, a nawet wstawiać recenzje twojego FanPage lub firmy w mapach Google.
 • Artykuły sponsorowane - Precle SEO +

  Precle to dedykowane artykuły zawierające tekst bezpośrednio związany z Twoją działalnością oraz linki do twojej strony. Oferowane przez nas precle to dedykowane tylko Twojej stronie artykuły sponsorowane. Wykorzystujemy w tym celu Blogi. Każdy tekst jest pisany przez profesjonalnego redaktora. Artykuły te spełniają dwie role: po pierwsze, służą do pozycjonowania najtrudniejszych fraz (każda z takich stron może być linkowana jako docelowa strona piramidy linków); po drugie, stanowią wiarygodne polecenie twojej firmy/działalności - publikujemy teksty napisane jako recenzję zadowolonego klienta. Co ważne, każda taka strona powinna być podlinkowana przez osobną piramidę. Czyli pozycjonujesz stronę polecającą twoją stronę.
 • Naturalne wyszukania w Google +

  Określając pozycję twojej strony, wyszukiwarki biorą pod uwagę nie tylko jakość linków kierujących do niej ale również jej popularność. Google sprawdza na przykład jak często twoja strona jest klikana w wynikach wyszukiwania i ile czasu na niej spędzają odwiedzający. Musisz udowodnić, że twoja strona jest ciekawsza od twojej konkurencji, a my śpieszymy Ci z pomocą. Wykorzystując zmienne adresy IP oraz lokalizacje będziemy wyszukiwać twojej strony po określonych hasłach. tym samym pokażemy Google, że twoja strona jest ciekawsza niż strony twojej konkurencji. Jest to ważny element budowania jakości strony.
 • 1

Nasze usługi

 • Kursy online

 • Szkolenia stacjonarne

 • Produkcja szkoleń video

 • Marketing internetowy

Kontakt:

KursyOnline.eu

 600 480 871

kontakt@kursyonline.eu

pozycjonowanie@kursyonline.eu